HAKKıNDA OKEY OYNA

Hakkında okey oyna

Hakkında okey oyna

Blog Article

tanıdıkalım sen kimsin nerelisin nerde duruyorsun okula gidiyormusun anlat bana kul anlatayım ok

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu tadı yaşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunmuş olduğu sert çok imkan bulunmaktadır.

Bu şekilde okey oyunları üzerine elbette bir ümit bulunmakta ise bu site üyelerine özen vermektedir.

Tesadüteknik sizinle aynı kumar masasında görev vadi kişilerle sohbet düzlemı oluşturabilirsiniz. Söyleşi ederek, yoldaşlıklarınızı pekiştirebilirsiniz. Belki saat içinde bu arkadaşları tam ortama bile taşıyabilirsiniz. Sıkı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan lezizlanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları mevsim içinde seçerek kapalı gün batımı oluşturabilirsiniz.

Farazi ortamlarda genel ağ kullanıcıları tarafından birbunca baziçe oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. Ekseriyetle mobil telefonlar üzerinden oynanması sebebiyle oyunun berenarı pop bir hale geldiğini belirtmekte yarar vardır. Bunun beraberinde oyunun kuralları klasik katakulli seçeneğinden bir zaman elan ayrıntılıdır.

Okey 101 oyunu, 4 oyuncu ile birden şu denli turda oynanır. Oyunun amacı oyunun sonunda olabilir olduğunca az nokta toplamaktır. Tüm turlar tamamlandıktan sonra en azca puana sahip olan aktör kazanan olarak duyuru edilir.

Daha çok masanıza sadece kötüdaki adresi paylaştığınız ihvanınız girebilir, adresi kopyalayıp entrika zarfında arkadaşınıza mesaj atabilir evet da toplumsal medyada paylaşabilirsiniz

Giriş yapmış olduktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Ekranın ortasında mevcut bütün tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

Oyuna başlama çabucak intizamsız gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolay hizaya getirebilir ve böylecene hengâm kazanabilirsiniz. Yağız, yeşil, gökçe ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki tüm taşları kumar kuralları çerçevesinde daha fazla bir araya iletmek ve elinizi harisarak puan kazanmaktır.

çocuklar gercekten bu külah guzel kızım hıra ciğerin yuklemistim çok eksiksiz okey oynamayıda biliyor kızım seni çok seviyorum meleğim

Yalnız canip hileci aracılığıyla değil, masadaki tüm oyuncular aracılığıyla atık taşlara ilgi ederek, elinizdeki serilerin tamamlanıp tamamlanmayacağını hesap etmelisiniz.

Evet ne taş sahtedir ve ne bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst numaraı joker namına geçmektedir. Misal mai 3 göstergemiz ise mai 4 okey taşıdır. Oyunda parafin taş joker gibi kullanılır. Yani istediğiniz her taşın kenarına koyabilirsiniz.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en popüler formlarından biri olan Gin Rummy ile birşunca benzerliği paylaşıyor.

Bir hile sitesi olarak kullanıcılara sunulan hile odalarından biri olan eşli okey odaları, en çokça bir arkadaşınız ile okey oyna hizmeti sunan bu site ciğerin size sunulmaktadır.

izmir okey

Report this page